Oferta zaprojektowania strony internetowej

Oferta zaprojektowania strony internetowej

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zaprojektowania strony internetowej, to zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny. Na początku ustalamy obszerność strony www, jej funkcjonalności oraz integracje z zewnętrznymi systemami. Do tego dobieramy najlepsze i najtańsze rozwiązania. Czas realizacji wynosi około 1-2 tygodni. W międzyczasie podsyłamy wstępny projekt strony internetowej, który sobie omawiamy na „żywym” przykładzie i szlifujemy zgodnie z twoim gustem i uznaniem. Rozliczamy się dopiero, gdy projekt strony internetowej w 100% spełni twoje oczekiwania.

Konkurencyjna strona internetowa jako inspiracja

Oczywiście istnieje możliwość zainspirowania się konkurencją lub jakąkolwiek inną stroną internetową, która wpadła ci w oko. Mogą być to zarówno zagraniczne projekty www, jak i lokalne. Niezależnie od rozmachu – czy to wielka korporacja czy mały biznes – będziemy w stanie przygotować podobną stroną internetową pod twój gust.

Zaufało nam już ponad setka klientów, a z każdym kolejnym projektem strony www szlifujemy do perfekcji swoje umiejętności. Dzięki temu masz pewność, że twoja strona internetowa będzie nowoczesna, responsywna i skrojona na wymiar.

Zapomnij o szablonach www i gotowcach. Jeżeli chcesz się wyróżnić w internecie, twoja strona www nie może wyglądać tak samo jak tysiące innych. Klienci profesjonalny biznes oceniają oczami, przede wszystkim patrząc na szatę graficzną i schludność strony internetowej firmy.

Nowoczesne i responsywne strony internetowe

Responsywność to bardzo ważny element każdej strony www. Musi ona się wyświetlać idealnie na wszystkich urządzeniach – zwłaszcza smartfonach, z których według statystyk jest niemal połowa odwiedzin. To ogromna liczba potencjalnych klientów siedzących z nosami w telefonach, nie można ich ignorować. Dlatego każdy projekt strony internetowej powinien być responsywny i wczytywać się błyskawicznie, bez zbędnych bajerów graficznych i wszechobecnej pstrokatości. Tak się projektowało strony internetowe 10 lat temu!

Teraz najważniejsza jest przejrzystość i czytelność strony www, a lekkie dodatki graficzne dopełnią całości i zaprezentują twoją markę czy firmę w jak najlepszym świetle. Zaufaj ekspertom, internet zmienia się każdego dnia i co dzień wprowadzane są nowe technologie oraz funkcjonalności. Korzystając z oferty Petite Pages masz pewność, że twoja strona internetowa będzie na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Jesteśmy firmą tworzącą strony internetowe na terenie całej Polski

Niezależnie od tego, z którego miasta jesteś, zapraszamy do kontaktu. W ofercie mamy również możliwość pozycjonowanie SEO twojej strony internetowej, która najprawdopodobniej będzie potrzebować pomocy by przebić się na rynku poprzez konkurencję. Często strona internetowa pozostawiona sama sobie nie dociera do potencjalnych klientów i ginie w natłoku podobnych firm, które zainwestowały w pozycjonowanie SEO i dzięki temu znajduje się wyżej w wynikach. Nie można do tego dopuścić!

Inwestycja w stronę internetową i pozycjonowanie z pewnością się zwróci, a twój biznes zakwitnie. Wystarczy powierzyć ekspertom funkcjonowanie swojej firmy w internecie, a ty zajmiesz się tym na czym znasz się najlepiej.